Прибирання квартир у Львові

Навіщо витрачати свій час і прибирати в квартирі самостійно, якщо цю роботу можна довірити професіоналам? Пропонуємо оперативний клінінг за допомогою сучасних технологій та безпечних миючих засобів. Щоб розрахувати вартість послуги, зв’яжіться з нашими менеджерами. Гарантуємо доступні ціни на всі види послуг.

До переліку послуг нашої клінінгової компанії входить:

 • вологе та сухе прибирання квартири в кожній кімнаті;
 • очищення всіх горизонтальних та вертикальних поверхонь від пилу;
 • чистка килимів та ковролінів, м’яких меблів, при необхідності виконуємо хімчистку;
 • мийка дверей, плінтусів, інших забруднених елементів;
 • очищення скляних поверхонь, починаючи із дзеркал, закінчуючи вікнами;
 • чищення та дезінфекція всіх предметів сантехніки;
 • виявлення та усунення джерела неприємних запахів;
 • в кінці прибирання забираємо з собою сміття.

прибирання квартир Львів
Вартість прибирання квартир у Львові

ПослугаОд. вим.Ціна
Підтримуюче прибирання квартирм2від 35 грн.
Генеральне прибирання квартирм2від 40 грн.
Прибирання квартир після ремонтум2від 55 грн.

розцінки на прибирання квартир

Що ми пропонуємо?

Прибирання квартири потребує багато часу та сил. Фахівці нашої компанії допоможуть убезпечити вас від цієї нудної роботи. Маючи великий досвід роботи, ми готові запропонувати вам такі послуги:

 • Генеральне прибирання. Очищення приміщення від усіх видів забруднень, пилу та хвороботворних бактерій. Така процедура має проводитися регулярно раз на місяць. Виконаємо генеральне прибирання в будь-який зручний для вас час.
 • Щоденне прибирання. Проводиться із використанням сучасної техніки. У розпорядженні нашої компанії є потужні миючі пилососи, які швидко приведуть поверхні до ладу.
 • Підтримуюче. Проводиться для збереження чистоти та порядку у вашій квартирі. Залежно від типу житла може виконуватися раз на 2-3 дні або щотижня.

Ви можете нам довірити всі свої турботи, пов’язані з генеральним та щоденним прибиранням. Ми також проводимо прибирання приміщень після ремонту.

прибирання квартири львів

Що входить у прибирання квартири?

Наша компанія виконує послуги з прибирання квартир у Львові вже багато років. Ми знаємо особливості житлових приміщень у цегляних, панельних та інших будинках. Ми виконуємо чистку та миття поверхонь у кімнатах, кухнях, санвузлах, коридорах.

Ціни на прибирання квартир у Львові

Ціни прибирання квартир залежать від її площі та виду робіт. Так для прикладу генеральне прибирання коштує від 35 грн. до 55 грн. м2. Метою послуги є звільнення господарів оселі від трудомістких процедур. З нашою допомогою ви зможете зайнятися більш цікавими та корисними справами. Виконуємо клінінгові послуги у Львові за доступними цінами. Ви можете оформити з нами договір на проведення такої процедури з різною періодичністю. Щоб замовити прибирання квартир у Львові, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті номерами телефонів або заповніть форму зворотного зв’язку.

Викликати клінерів
Отримати консультацію
Контакти