Миття даху будинків у Львові

Миття дахів може знадобитися будь-якої пори року при необхідності видалення моху, плісняви або листя. Незалежно від причин, які спричинили необхідність клінінгового заходу, його варто довіряти виключно професіоналам.

миття даху будинка

Помити дах означає збільшити термін його експлуатації. М’яка покрівля особливо схильна до руйнувань під впливом кореневої системи органічних утворень. Тому своєчасне очищення даху дозволить зробити експлуатацію будівлі безпечною, а термін служби покрівельного покриття тривалішим.

Не слід забувати і про те, що зовнішній вигляд будівлі значно перетворюється після процедури.

При виконанні робіт на першому етапі проводиться обробка моху та плісняви хімічними складами. Другий етап полягає в миття даху та видаленні органічних утворень.

Надання послуг здійснюється відповідно до вимог безпеки та державного стандарту. Врахування всіх особливостей процедури дає можливість надавати послуги високої якості.

Вартість миття даху приватного будинку

ПослугаОд. вим.Ціна
Миття даху приватного будинкум235-200 грн.

Професійне миття даху приватних заміських будинків

Компанія «Quality Cleaning» для виконання робіт використовує апарат високого тиску, який дозволяє видалити забруднення та сторонні предмети з поверхні даху.

Очищення даху – відповідальний захід, тому для його проведення фахівці організації використовують професійну побутову хімію, яка дбайливо та ефективно очищує будь-які мохи та плісняву.

миття сонячних панелей на даху

Фахівці компанії мають великий досвід миття дахів приватних, багатоквартирних будинків, а також дахів промислових та виробничих будівель. Незалежно від характеристик об’єкта фахівці суворо дотримуються державних стандартів та правил безпеки.

Вартість миття даху Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Точну вартість визначає спеціаліст при виїзді на об’єкт. Вона залежить від площі та специфічних особливостей покрівельного покриття. При зверненні до клінінгової компанії «Quality Cleaning» Ви можете бути впевнені, що ціна миття буде доступною та обґрунтованою.

Які види даху ви миєте?
Натуральну черепицю, металевий дах, шифер.
Скільки часу займає помити дах будинку?
Залежить від площі та складності виконання.
Викликати клінерів
Отримати консультацію
Контакти