Генеральне прибирання у Львові

На жаль, регулярно проводити генеральне прибирання квартири у Львові не кожен може собі дозволити. По-перше, людям просто не вистачає часу на його проведення у зв’язку із роботою та іншими турботами. По-друге, навіть у вихідні дні працюючій людині хочеться відпочити, повалятися на дивані за переглядом улюбленої передачі, фільму чи серіалу. Проте, чистота у житлових приміщеннях – запорука вашого здоров’я. Якщо вам не під силу генеральне прибирання у місті Львів, пропонуємо звернутися до спеціалістів нашої клінінгової компанії. Професіоналізм наших співробітників дозволить вам на довгий час забути про усунення бруду у важкодоступних місцях, миття вікон, сантехнічного обладнання.

генеральне прибирання

Роботи, які виконують наші професіонали

Після подання заявки до нашої клінінгової компанії вам зателефонує менеджер, обумовить час прибуття працівників, які займуться:

  • видаленням бруду з кожного важкодоступного місця;
  • чищенням килимів, диванів, ліжок, крісел;
  • миттям дзеркальних та віконних поверхонь;
  • пранням штор, фіранок та скатертин;
  • вологим та вакуумним очищенням стельових, стінових поверхонь та підлогових покриттів;
  • чищенням сантехнічного обладнання.

Після позбавлення від пилу та бруду кожна людина буде почуватися краще, адже регулярне проведення генерального прибирання – запорука здоров’я людини та ваших домашніх улюбленців.

Вартість генерального прибирання

ПослугаОд. вим.Ціна
Генеральне прибирання квартирим240-50 грн.
Генеральне прибирання будинкум230-40 грн.
Генеральне прибирання офісум225-40 грн.
Генеральне прибирання після ремонтум255-75 грн.
Генеральне прибирання приміщення комерційного використанням2від 6 грн.

Особливості генерального прибирання після ремонту

Досить великий обсяг робіт має бути виконаний після проведення ремонтних робіт. Найчастіше людям не вистачає ні часу, ні сил, щоб усунути його «наслідки». У цій ситуації фахівці клінігової компанії можуть здійснити:

  • збирання сміття, що залишилося, та будівельних відходів, його вивезення за межі житлового комплексу;
  • видалення пилу та бруду, залишків оздоблювальних матеріалів із підлоги, стін, стелі;
  • миття вікон та дверних отворів;
  • очищення сантехнічного обладнання та іншої фурнітури, такої, як ручки, змішувачі, крани, труби опалення та водопостачання.

генеральне прибирання квартир

Після всіх проведених робіт додатково здійснюється вологе прибирання для того, щоб усунути пил, що залишився, і плями на поверхнях. Під час прибирання бажано користуватися бавовняними та гумовими рукавичками.

Ми пропонуємо генеральне прибирання у Львові за доступними цінами, 33-55 грн. за м2

Прибирання після ремонту 55-75 грн. м2.

Для детального прорахунку краще звернутись до нашого менеджера і домовитись про безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт для оцінки обсягу робіт.

Замовити клінінгові послуги, пов’язані з генеральним прибиранням, можна в будь-який час доби. Постійні клієнти завжди отримують знижку 10-15% . В роботі ми використовуємо тільки сучасне обладнання та екологічно безпечні засоби для чищення від українського виробника. Професійне генеральне прибирання – запорука здоров’я всіх мешканців квартири чи заміського будинку, а також домашніх улюбленців. Краще зекономити свій час і довірити цю справу професіоналам!

Що входить в генеральне прибирання?
В ген. прибирання входить протирання пилу у всіх доступних місцях, ммття фасаду кухні, миття витяжки, миття холодильника (всередині та зовні), митя пічки в сердині, миття підлоги, миття ванної кімнати та туалету, протирання світильників (без люстр), миття вікон (з середини).

Яку техніку ви використовуєте?
Ми виклристовуємо тільки професійну техніку, парогенератори, підлогомийні машини, професійний інвентар.

Хто буде прибиранти?
Ми навчаємо наш персонал. Прибирати на вашому обєкті будуть молоді хлопці та дівчата професіонали, які вже виконали не один об’єкт.

Як швидко ви прибираєте?
Від 4-8 годин.

Яку хімію ви використовуєте?
Тільки якісна хімія зі всіма дозволами ІSO 9001 на кожну речовину.

Викликати клінерів
Отримати консультацію
Контакти