Професійне миття вікон у Львові

Господарі квартир та будинків, які дбають про збереження чистоти у власному житлі, виконують процедуру миття вікон у Львові, як мінімум двічі на рік. Однак нерідко їм потрібна допомога кваліфікованих спеціалістів клінінгової компанії. Причин цьому може бути кілька – страх висоти, сильно забруднене скло або склопакет, необхідність терміново відмити вікна від бруду. У нашій компанії доступні ціни на мийку вікон. До нас звертаються комерційні та державні компанії, а також приватні особи.

миття вікон

Особливості процесу миття вікон

Найбільш актуальними є послуги клінінгової компанії у великих містах, де на вікнах щодня осідає пил, газові вихлопи, дрібні частинки різного сміття. На миття вікон у Львові вартість безпосередньо залежить від низки особливостей проведення процедури.

Для очищення скла використовуються лише безпечні для здоров’я спеціалізовані засоби. Також за необхідності фахівці здійснюють роботи на висоті із застосуванням спеціалізованого обладнання та дотриманням техніки безпеки. Мийка здійснюється акуратно для того, щоб не пошкодити конструкцію вікон. Склопакети та вікна миються з обох боків, від бруду відчищаються підвіконня та віконні рами.

Ціна на миття вікон у Львові залежить від площі поверхні, яку потрібно відмити, а також від того, на якому поверсі розташований об’єкт замовника. Якщо необхідна мийка вікон в офісах, розташованих у багатоповерхових будинках, без використання додаткової техніки не обійтися.

мийка вікон квартир та будинків

Вартість миття вікон у Львові

ПослугаОд. вим.Ціна
Миття вікон і вітринм255 грн.
Миття фасадівм250 грн.
Миття вікон після ремонтум270 грн.
Миття вікон альпіністамим2100 грн.

Алгоритм надання послуги миття вікон

Щоб дізнатися вартість послуги, яку надає наша клінінгова компанія, зв’яжіться з менеджером по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті . Після заявки на об’єкт прибуде менеджер, який оцінить вартість робіт, відштовхуючись від того, скільки квадратних метрів(75 грн. м2) необхідно буде відмити. Як тільки ціна майбутніх робіт буде схвалена замовником, на об’єкт прибудуть професіонали зі спеціалізованим обладнанням та очисними засобами.

Крім вікон ми пропонуємо послуги з миття балконів та лоджій. Чисте скло – це не лише презентабельний зовнішній вигляд. Крізь ретельно відмиті вікна проходитиме більше сонячного світла, що буде корисно не лише власникам квартир, будинків, офісних приміщень, а й рослинам, які стоять у вас на підвіконні. Ну і погодьтесь милуватись краєвидами значно приємніше з чистих вікон!

миття вікон у Львові

Миття вікон проводиться з двох сторін?
Це залежить від вашого бажання.
Чи можна мити вікна в погану погоду?
Так можна, але тільки не в мінусову температуру.
Чи ви відмиваєте раму на вікні?
Так, ми відмиваємо раму та саме вікно.
Яка різниця між миттям вікон з дерев’яною рамою та пластиковою?
Ми використовуємо різну хімію для дерева та пластику.
Викликати клінерів
Отримати консультацію
Контакти