Миття фасадів та вітрин

Щорічно вихлопні гази, вуличний бруд та атмосферні опади значно забруднюють будівлі. Миття фасадів зазвичай пов’язане з небезпечними висотними роботами, які потрібно довіряти професіоналам. Щоб повернути дому чистоту та охайність необхідно замовити опцію в клінінговій компанії Quality Cleaning.

миття фасадів

Особливості надання послуг

Професійне миття фасадів дозволяє позбавитися від бруду на стеклах, укосах, відливах, підвіконнях і простором між рамами. Миття вікон може виконуватися з однієї або двох сторін на вибір замовника. Послуги надаються цілий рік, взимку використовуються спеціальні миючі засоби. При необхідності фахівці видалять забруднення, що важко усунути – сліди клею, сольові відкладення, пил, пташиний послід, гар після пожеж, графіті, будівельні матеріали або захисну плівку. Після маніпуляцій на гладких поверхнях не залишається розлучень і слідів від проведеного прибирання.

Вартість миття фасадів будинків

ПослугаОд. вим.Ціна
Миття фасадів будинківм2від 25 грн.

Коли потрібне миття фасадів будівель

Миття засклених та несклених фасадів потрібне, якщо:

  • фасад згодом втратив початковий презентабельний вигляд – запилився, забруднився від автомобільних вихлопів, постраждав від опадів, обзавівся неестетичними графіті;
  • об’єкт повинен бути упорядкований перед угодою купівлі-продажу та передачею його іншому власнику;
  • серйозно забруднилися рекламні конструкції, закріплені на фасаді;
  • фасад необхідно привести до належного вигляду після завершення ремонтних робіт, що залишили на ньому специфічні забруднення (наприклад, сліди від штукатурки на скляних поверхнях).

Технологія миття кожного об’єкта підбирається індивідуально.

миття фасадів та вітрин

Переваги замовлення послуги миття фасадів

  • професійне обладнання;
  • очищення будь-яких видів матеріалів – цегли, скла, каменю, бетону, пластику;
  • використання безпечних хімічних сполук;
  • повернення будівлі первісного вигляду без пошкоджень;
  • оперативність та індивідуальний підхід.

Миття вітрин і фасадів – популярна послуга, що дозволяє позбавитися від шкідливого для здоров’я бруду і повернути естетичність будівлі. Зовнішній вигляд будівлі – показник успішності та відмінний спосіб привернення уваги. Після миття воно виглядає охайніше і надає його власнику певного статусу. При необхідності, проводиться миття балконів та дверей, нестандартного скління та даху. У роботі використовуються лише сертифіковані засоби для очищення та професійне обладнання. Досвідчений персонал виконує всі побажання замовника та маніпуляції будь-якої складності.

Часті питання про миття фасадів і вітрин

Основні види миття фасадів?

Миття гладких фасадів. Сюди належить чищення скляних фасадів, стін, оздоблення яких – керамічні плити чи композитні матеріали. Робота в подібних випадках полягає не тільки в мийці, а й натиранні – це необхідно, щоб видалити патьоки та досягти блиску глянсової поверхні. Миття може бути ручним або з цією метою використовують спеціальне гідроструминне обладнання.

Миття складних фасадів. За допомогою такого миття очищають цегляні фасади, стіни, що мають декоративні елементи, ліпнину. Ручне чищення таких поверхонь практично нереальне – для миття користуються апаратами, що пускають воду під тиском. Забороняється використання агресивних миючих засобів – вони можуть зіпсувати поверхні.

Висотне миття фасадів. Завдяки професійним гідроустановкам легше впоратися з мийкою на висоті 10-20 м. Щоб отримати ідеальний результат, буде ефективним залучення промислових альпіністів – вони працюють на будь-яких висотах, користуються автономним обладнанням. У такий спосіб миються та поліруються фасади, наносяться захисне покриття.

Чи може після закінчення робіт змінити вартість послуги?

Перед тим, як фахівці почнуть працювати, наша компанія має укласти договір, вказавши в ньому фіксовану ціну. Для нас дорогий кожен клієнт. У роботі із замовниками для нас дуже важлива чесність. У нас немає передоплат.

Чим ви миєте фасад?
Спецільною технікою , також використовуємо підйомники для висоти.

Алюміневий фасад можливо відмити?
Так , але для цього потрібна спеціальна хімія.

Викликати клінерів
Отримати консультацію
Контакти