Хімчистка диванів у Львові

Для того щоб повернути вашим м’яким меблям первісний зовнішній вигляд, блиск та естетичність, нашими професійними працівниками виконується чищення диванів на дому у Львові з використанням спеціальних засобів. Вони повністю екологічні та безпечні для здоров’я людини, а також тварин, не залишають неприємних запахів. Всі засоби сертифіковані та повністю відповідають стандартам та нормам міжнародної безпеки.

Способи чищення диванів

Наші фахівці використовують кілька способів для хімчистки м’яких меблів.

Суху хімчистку. Для цього використовується спеціальний порошок або піна, яку слід рівномірно розподілити на всі поверхні місця забруднення. Після певного періоду часу за допомогою пилососа видаляються залишки засобу, бруд.

Вологе чищення. Тут не обійтися без спеціалізованих щіток, губок, миючих засобів, пароочисника та пилососа. Волога хімчистка виконується у разі серйозних застарілих забруднень.

Екстракторне очищення. Також виконується при виявленні застарілих плям, що глибоко в’їлися у диванну оббивку. У такому разі не обійтися без застосування спеціалізованих засобів. Після виконаної роботи усуваються не лише забруднення, а й неприємні запахи.

Вартість хімчистки диванів

ПослугаЦіна
Хімчистка двомісного диванавід 700 грн.
Хімчистка тримісного диванавід 800 грн.
Хімчистка кутового диванавід 900 грн.

Чому варто звертатися до нас?

При зверненні до нашої клінінгової компанії ви можете розраховувати на:

  • дотримання термінів – наші спеціалісти виконують роботу у терміни, що обумовлені під час підписання договору;
  • роботу висококваліфікованих спеціалістів із багаторічним досвідом;
  • використання якісних, безпечних для здоров’я засобів;
  • можливість замовити послугу прямо додому – при цьому ми не потурбуємо мешканців оселі;
  • вигідні знижки для постійних клієнтів.

Ми виконуємо хімчистку диванів у місті Льві швидко та професійно. При цьому ми чистимо не тільки домашні, а й офісні меблі.

Ціни на хімчистку м’яких меблів стартують від 600 грн. Вартість послуги з кожним клієнтом розраховується окремо. Зателефонуйте за номером указаним на сайті або заповніть форму зворотного зв’язку. Наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання та зможуть зорієнтувати вас по вартості послуг.

 

Викликати клінерів
Отримати консультацію
Контакти