Про компанію

Quality Cleaning – це досвідчена клінінгова компанія, яка існує на ринку з 2017 року. Ми виконуємо комплексне прибирання високоякісними засобами та обладнанням. Працюємо з комерційними організаціями та приватними клієнтами. Займаємося прибиранням приміщень усіх типів: від квартир та будинків до складських приміщень та офісів.

Ми — команда професіоналів, яка налічує дуже великий спектр послуг. Маємо власну школу клінінгу, де проходять підготовку абсолютно всі наші співробітники, що дає можливість надавати дійсно якісні послуги.

Наша команда складається з 28-ми професійних клінерів, які впораються з будь-яким прибиранням. Також займаємось продажом та сервісом професійної техніки для прибирання, що дозволяє нам виконувати свою роботу швидко та якісно.

У нас працюють лише відповідальні, сумлінні співробітники, які до кожного замовника і до кожної дорученої справи мають індивідуальний підхід. Ми любимо ідеальну чистоту та порядок у кожному будинку, офісі, квартирі та завжди досягаємо відмінного результату. Якщо Ви покличете нас на допомогу, то переконаєтесь , що це не просто слова. За допомогою наших помічників — професійного обладнання та екологічних засобів, ми прагнемо, щоб від бруду, пилу, кіптяви, важких плям у вашому будинку не залишилося і сліду.

Ми постійно вдосконалюємось. Це нелегка праця, але дуже приємно бачити результат своєї роботи та те, що людям подобається, як ми працюємо. Постійні клієнти отримують від нас знижки 10-15%. Не менш важливо, що у нас є безкоштовний виїзд на об’єкти для оцінки обсягу робіт. Ми мобільні, завжди працюємо на результат. Прагнемо працювати та робити все красиво. Ваше ідеально чисте, доглянуте житло та робоче місце — так має бути завжди. І в цьому ми зможемо допомогти вам. Ми зробимо Ваш побут гарним.

Нас відрізняє сумлінна етика по відношенню до клієнтів та працівників. Ми пишаємося довірою клієнтів та цінуємо репутацію.