Хімчистка килимів у Львові

Підбір засобу для чищення залежить від ворсу килима і ваших побажань. Ми використовуємо тільки ті засоби, які не можуть нашкодити вашому килиму (розпрямити або знебарвити його ворс, деформувати, зробити жорстким). Тому в нашому арсеналі завжди не менше десятка різноманітних засобів для кожного виду покриттів.

Спочатку здійснюється чищення, під час якого видаляються глибокі забруднення ворсу. У разі потреби окремо обробляються застарілі плями, які потребують агресивнішого впливу.

Потім сушіння з підняттям ворсу. Якщо проводилося вологе очищення, килим просушується і розчісується за допомогою спеціальних насадок, які піднімають ворс, роблячи його пишним та пружним.

Залежно від інтенсивності експлуатації приміщення, килимам для підлоги чистка необхідна не рідше 1 – 2 разів на рік. Сучасні засоби для чищення не завжди можуть повернути килимам первісний вигляд. Вони можуть не впоратись із забрудненням та зіпсувати зовнішній вигляд. Ми пропонуємо послугу чищення килимів на дому. Маючи професійні засоби і великий досвід, допоможемо зробити килими чистими і позбавити їх запахів.

Вартість хімчистки килимів

ПослугаОд. вим.Ціна
Хімчистка ковролінум2від 60 грн.
Хімчистка килимум2від 60 грн.
Вивіз та хімчистка килимум2від 100 грн.

Регулярне чищення килимів

Хімчистка килимів вдома повинна проводитися регулярно. Щоб плями від бруду не змогли перетворитися на застарілі, потрібно очищати килими раз на 6 місяців. Така процедура допоможе:

  • Видалити пил, що скупчився під ворсом, який не видаляється побутовим пилососом.
  • Позбутися пилових кліщів та інших шкідливих мікроорганізмів.
  • Очистити ворс від алергенів, бруду та плям різного характеру.

Які килими ми чистимо?

Ми виконуємо механічне чищення килимів та ручне видалення забруднень. Ефективно впораємося з усіма типами забруднень, які можуть утворитися на килимах із натуральним або синтетичним ворсом. Пропонуємо послуги з чищення ковроліну та покриттів на прогумованій основі. Здійснимо чищення килимів у Львові на вигідних умовах.

Ми надаємо послуги з хімічного чищення килимів із натуральних матеріалів та синтетики. Допоможемо позбутися запаху та шерсті ваших домашніх улюбленців. Видалимо бруд з ковроліну та з килимових покриттів на сходах. Ціна хімчистки килимів від нашої компанії вас приємно здивує. Впевнені, ви оціните наш професіоналізм та результат роботи.

Що входить в послугу хімчистки килимів з вивезенням?

Ми також можемо забрати килим та здійснити хімчистку поза межами вашої оселі.

  • У погоджений з вами час ми самі приїжджаємо та забираємо Ваш килим на хімчистку;
  • На всю хімчистку нам потрібен лише тиждень, а саме зробити сухе чищення килима, окремо обробити плями (якщо такі є), залити килим пінно-чистим засобом, зібрати всю вологу і бруд, висушити килим, при необхідності усунути неприємний запах, обробивши його спеціальним засобом;
  • І нарешті останній етап доставити чистий килим до вас.

Як здійснюється хімчистка килимів?

Найчастіше хімчистка килимів із вивезенням замовляється для очищення таких виробів, як:

  • вовняні та напіввовняні килими;
  • покриття, які виготовлені із синтетики;
  • довговорсові, а також високоякісні східні вироби;
  • вовняний та синтетичний ковролін.

Крім того, наші професійні фахівці займаються виведенням плям від розлитого алкоголю, кави, фруктового соку та інших напоїв.

Декілька слів про чищення килимів

Процес хімчистки килимів здійснюється за певним, чітко відпрацьованим алгоритмом. Спочатку з його поверхні повністю видаляється пил. Потім бахрома за допомогою спеціальних щіток та миючих засобів очищається від бруду, плям жиру. Якщо ви відправляєте виріб на мийку до нас, його відчищають під високим тиском із застосуванням щіток спеціального апарату. Завершальний етап чищення – сушіння. В результаті роботи компанії «QClean» ваше килимове покриття не тільки стане чистим, а й поверне свій первинний вигляд.

Викликати клінерів
Отримати консультацію
Контакти