Хімчистка шкіряних меблів

Шкіряні меблі коштують дорого, тому їх краще довірити професіоналам. Буде дуже неприємно, якщо неправильне чищення пошкодить поверхню, наприклад, дорогого шкіряного дивана, який є центральним елементом в оформленні вашої вітальні. Таке пошкодження практично неможливо приховати. А ось ціна на послугу хімчистки шкіряних меблів у нашій компанії дуже приємна. Тому не варто економити та самим займатися цією роботою.

Щоб уникнути різних неприємних ситуацій, слід замовляти хімчистку шкіряних меблів вдома у професіоналів, тим більше, що така послуга коштує недорого.

хімчистка виробів зі шкіри

Шкіряні меблі часто використовуються для інтер’єру в приміщеннях різного призначення, наприклад, в офісі. Шкіряні дивани зазвичай ставлять у зоні для відвідувачів. Цей вид меблів додає організації солідності та презентабельності. Дуже зручно замовити послугу хімчистки шкіряних меблів прямо до офісу вашої компанії. Фахівці зроблять свою роботу швидко та якісно, не заважаючи робочому процесу, та не відволікаючи клієнтів.

Хімчистка шкіряних меблів у Львові з виїздом фахівця до вас додому або в офіс значно заощаджує ваш час. Дорогі меблі зі шкіри потребують регулярного та професійного догляду. Тільки така чистка збереже прекрасний стан меблів, позбавивши її небажаних плям.

Наш клінінг у Львові добре зарекомендував себе на ринку клінінгових послуг, у тому числі й щодо хімчистки шкіряних меблів. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи з даним матеріалом і не підведуть вас.

Вартість хімчистки шкіряних меблів

ПослугаЦіна
Хімчистка шкіряного двомісного диванавід 800 грн.
Хімчистка шкіряного тримісного диванавід 1000 грн.
Хімчистка шкіряного кутового диванавід 1200 грн.

Хімчистка шкіряних меблів складається з кількох етапів:

  • Перший етап – це попередній огляд виробу.
  • Далі слідує вакуумне чищення, за допомогою пилососа.
  • Потім майстер проводить обробку плям і ділянок, що забруднились.
  • Наступний етап – це безпосередньо чищення меблів.
  • Завершальний етап – це сушіння меблів.

хімчистка шкіряних меблів

Наші переваги

  • сучасні методи чищення
  • новітнє обладнання
  • працюємо у зручний для Вас час
  • виїзд у день звернення
  • доступні ціни на хімчистку

Більш детальну інформацію про послуги ви можете дізнатись за телефонами вказаними на сайті або заповнивши форму зворотного зв’язку.

Чи можна самостійно чистити шкіряні меблі?
Так, ви можете самостійно чистити шкіряні меблі, але варто враховувати кілька рекомендацій. Використовуйте м’яку губку або мікрофібру для очищення поверхні від пилу та бруду. Уникайте використання агресивних миючих засобів або грубих матеріалів, оскільки вони можуть пошкодити шкіру. Завжди перевіряйте інструкції виробника щодо догляду за конкретним типом шкіри.

Як видалити плями з шкіряних меблів?
Якщо на шкіряних меблях з’явилася пляма, негайно займіться її очищенням. Використовуйте м’яку губку або чисту мікрофібру, злегка зволожену теплою водою. Помірно потерти пляму в м’яких кругових рухах, уникаючи сильного натискання. Якщо пляма не зникає, використовуйте спеціальні засоби для очищення шкіри, рекомендовані виробником меблів.

Чи потрібно змащувати шкіряні меблі?
Так, шкіряні меблі рекомендується регулярно змащувати, щоб зберегти їхню м’якість і гнучкість. Використовуйте спеціальні засоби для догляду за шкірою, які рекомендовані виробником меблів. Застосовуйте засіб на чисту м’яку ганчірку або губку і наносьте його на шкіру тонким шаром, ретельно протираючи всю поверхню. Після цього витріть шкіру сухою ганчіркою.

Викликати клінерів
Отримати консультацію
Контакти